Jak wybrać auto poleasingowe?

Auto poleasingowe to jedno z rozwiązań atrakcyjniejszych cenowo w temacie zakupu używanego samochodu. Jeżeli jednak ktoś nie miał jeszcze okazji skorzystać z takiej opcji, może mieć obawy przed zakupem tego typu auta.

Co to w ogóle oznacza, że samochód jest poleasingowy? Są to pojazdy, które najczęściej wykorzystywane były w firmach przez podróżujących handlowców, a co za tym idzie ich firmy zobowiązane były umową leasingową do tego, aby serwisować je w autoryzowanych punktach. Dzięki temu możesz mieć pewność, że jeśeli coś było uszkodzone, to usterka została wyeliminowana przez rzetelnych mechaników.

A co z licznikami? Nie musisz się martwić się, że ktoś je cofnął lub dopuścił się innych nieuczciwych praktyk. Jeżeli szukasz zadbanego auta, starannie wybrana oferta pojazdu poleasingowego z naszej oferty może okazać się strzałem w dziesiątkę! Pamiętaj też, że oprócz udokumentowanego stanu technicznego z takim zakupem wiąże się dodatkowa korzyść, tego typu samochody mogą być nawet o 30% tańsze niż pojazdy wystawiane przez osoby prywatne i nie jest to żaden haczyk. Firmom sprzedającym poleasingowe samochody po prostu bardziej opłaca się wziąć w leasing nowe pojazdy.

One thought on “Jak wybrać auto poleasingowe?

  1. Na co zwrócić uwagę kupując używane auto? – Citirent.pl – dobre auta używane W dniu 9 kwietnia 2021 at 11:42

    […] Fałsz. Zacznijmy od tego, że prywatny sprzedawca wcale nie musi oferować auta z salonu, a wręcz przeciwnie – zakupione wcześniej od handlarza z kraju lub sprowadzone z zagranicy. Co więcej, jeżeli szukacie auta w miejscach renomowanych, czy ogólnie uznanych za najpewniejsze, ryzykujecie mniej. Właścicielowi takiego placu, czy komisu w końcu zależy na utrzymaniu wypracowanej reputacji. Dochodzi do tego także kwestia samochodów poleasingowych, których większość znajdziecie właśnie na placach – o tym, dlaczego warto zainteresować się takim samochodem, pisaliśmy już w odrębnym wpisie. […]

Comments are closed.

Polub nas!

Informacje o nowych pojazdach, planowanych zakupach i wiele innych!

Zaobserwuj nas!

Fajne okazje, prezentacje i wiele innych!